Головні тут наркозалежні

Так описують ситуацію полтавці з парком, що по провулку Шевченка, поблизу Авіамістечка. Тут багато років тому був дитячий садок. Утім, його давно перемістили в іншу споруду. А територією тепер користуються безхатченки та споживачі наркотиків, переконують жителі мікрорайону. Чи справді це так та що говорить місцева влада, з'ясовувала Марина Покшіна.

Катерина Дранкова з чоловіком та маленьким сином у будинку по провулку Шевченка живе не так давно. Розповідає: приїхали з іншого міста і тут винаймають квартиру. Району, як і саме місто, вони не знають. Про те, що їх чекає тут, навіть не могли здогадуватися. Зізнається: проходити так званий «парк» змушена щодня. Переконує: прямуючи із дитсадка, її охоплює жах. 

Катерина Дранкова, живе у будинку поряд

- Спостерігаю таку ситуацію: збір наркоманів, які збираються, сидять, розпалюють багаття. Одним словом, тут дуже небезпечно. Ось точка – метрів з 10 пройти, ось вони саме тут постійно збираються.

По тереторії «парку» йдемо і ми. За гаражами побачене вражає найбільше. 

Марина Покшіна, кореспондентка

- Такий вигляд має територія колишнього дитячого садочку, що по провулку Шевченка, поблизу Авіамістечка. Тут, окрім звичайного сміття, навколо купа пустих шприців із залишками крові та ампули від «Димедролу».

Неподалік, біля житлових будинків, спокійно відпочиває чоловік. Називає себе Сергієм. Розповідає: це «нічийна земля». Бути тут має право кожен, навіть наркозалежні. Мовляв: нічого в цьому поганого немає. Показує пляшку з міцним спиртним напоєм. Зізнається: прийшов «посмакувати» ним. 

- Скажіть, а ви не знаєте, тут так багато шприців, де вони взялися?

- Це наркомани?

- А коли вони сюди приходять?

- Я знаю, коли вони приходять, але я не буду вам казати, приходять часто, майже кожного дня.

- І що прям тут роблять уколи?

- Так, самі собі колять.

- А де вони беруть те, що колять собі?

- Я не знаю, їх багато. 90% тих, хто тут, – це наркомани.

Далі чоловік нас наздогнав, аби повідомити: окрім наркоманів, тут бачив і депутатів.

Сергій, «місцевий»

- Біля будинків ходив депутат, я не знаю, як його прізвище. Каже: «хочу побудувати два будинки, щоб жили там люди».

За землю у місті відповідає перший заступник міського голови Ігор Федій. За його дорученням, з нами спілкувався керівник пресслужби Віталій Улибін. Він підтвердив: на цій території дійсно колись був дитячий садок. Тепер його перенесли в інше місце. А земля належить місту. Є деякі нюанси, які заважають зробити там парк чи дитячий майданчик. Утім, переконує, хащі там будуть не довго.

Віталій Улибін, керівник пресслужби Полтавської міської ради

- Високовольтні електроопори, ось вони і ось. І також гаражі, відповідно, для того, щоб щось будувати, треба витримати санітарну норму, тобто, це не менше, ніж 35 метрів. Скоріше за все, місто оголосить аукціон на цю землю та буде налаштовувати інвесторів спрямувати сюди кошти, або для побудови закладів для торгівлв, або офісних приміщень.

Доки у міській раді лише думають, що робити з цією ділянкою, люди з острахом там ходять. Мовляв: бояться, аби чергова прогулянка не стала для них останньою.

Катерина Дранкова, живе у будинку поряд

- Хочеться, аби влада вже навела порядок і закінчився цей безлад, і щоб влада взялася за це, тому що у нас діти зростають, та й ми ще молоді, та й не хочеться, щоб тобі там хтось по спині увечері дав і все.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію