Кабмін запустив сервіс для моніторингу держпідприємств

Кабмін запустив сервіс для моніторингу держпідприємств

Програма сповіщатиме про трансформації, що відбуваються з компаніями – зміни власників, керівництва, податкового статусу.

Повідомляє Український тиждень

В Україні запустили відкритий сервіс для моніторингу змін в державних підприємствах. Про це у вівторок, 8 жовтня, повідомив міністр Кабміну Дмитро Дубілет в Facebook.

«Ми запустили разом з Opendatabot новий сервіс. Як ви знаєте, в нашій країні багато державних підприємств – 3654. Тепер кожен громадянин/журналіст/активіст може почати моніторити зміни, які відбуваються з усіма цими компаніями — зміна власників, керівництва, податкового статусу, судові справи», - розповів Дубілет.

За його словами, для використання сервісу необхідно відкрити в Telegram, Viber або Facebook Opendatabot і написати «Державні компанії». Відтак, при будь-якій зміні в месенджер приходитимуть повідомлення.

Нагадаємо, 2 вересня президент Володимир Зеленський доручив уряду і парламенту почати масштабну приватизацію в Україні. Зокрема, він розпорядився почати підготовку великих державних підприємств для приватизації із залученням інвестиційних радників і провести перший конкурс не пізніше 1 квітня 2020 року.

23 вересня Зеленський підписав законопроект №1037 «Про внесення зміни до закону «Про приватизацію державного та комунального майна», яким вилучається стаття про створення комісії з питань приватизації.

Стрічка новин