У Миргороді почали опалювати дитячі садки, школи та лікарні

У Миргороді почали опалювати дитячі садки, школи та лікарні

Із 8 жовтня в закладах соціальної сфери, а з 15 жовтня в житловому фонді розпочнеться опалювальний сезон 2019-2020 р. у м. Миргороді. Відповіднерішенняпідписав міський голова Сергій Соломаха.

У документі йдеться:  відповідно до підпунктів 1,5 пункту "а" ст. 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", пункту 8 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 р. № 830 та в зв'язку зі зниженням середньодобової температури зовнішнього повітря на території міста Миргорода протягом трьох діб нижче +8 0С виконавчий комітет міської ради в и р і ш и в :

  1. Дозволити з 08 жовтня 2019 року керівникам підприємств, організацій та установ розпочати опалювальний сезон 2019 - 2020 року в установленому порядку в закладах соціальної сфери.
  1. Дозволити з 15 жовтня 2019 року керівникам підприємств, організацій та установ розпочати опалювальний сезон 2019-2020 року в установленому порядку в житловому фонді міста та інших будівлях.
  1. Обласному комунальному виробничому підприємству теплового господарства “Миргородтеплоенерго” (Король О.В.), забезпечити безаварійний початок опалювального сезону.
  1. Миргородському УЕГС АТ «Полтавагаз» (Погрібняк С.С.), Миргородській філії АТ “Полтаваобленерго” (Савенко В.О.) забезпечити безперебійну подачу газу та електроенергії обласному комунальному виробничому підприємству теплового господарства “Миргородтеплоенерго” (Король О.В.) та іншим споживачам.
  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Швайку С.О.

Повідомляє Миргородська міська рада

Стрічка новин