Депутатці Полтавської міської ради влаштували цькування

На стінах будинку та гаража – нецензурні написи та листівки з пропозицією інтим-послуг, а під'їзд залитий кров'ю. А ще – купа дзвінків з погрозами. Так останні дні живе депутатка Тетяна Паутова. Жінка не ночує вдома, а новини про жахіття дізнається від сусідів. Нагадаємо, Тетяна Паутова – депутатка міської ради від БПП. Але на останній сесії 4 жовтня вийшла з фракції. Цькування розпочалося ще до цього, як тільки висловила намір про це. Хто замовник – невідомо, наразі справою займається поліція.

Демонструє світлини та показує смс-повідомлення, які отримала за останні дні. А все розпочалося ще до сесії. За цей час невідомі встигли розмалювати її під’їзд, дитячий майданчик у її дворі, гараж, обклеїти листівками з пропозицією інтим-послуг та її номером телефону під’їзд. 

Про новини дізнається від сусідів, адже зараз не ночує вдома. Жінка каже, сусіди в шоці. Хто це робить і навіщо, а головне – що далі – невідомо.  

Тетяна Паутова, депутатка Полтавської міської ради 

- Мені почали тоннами надходити дзвінки різного характеру. Після чого мені подзвонив пан Михайло (не буду називати прізвище, я думаю, ви здогадалися), і в притаманному йому стилі почав розповідати. Але те, що вони роблять, хто, ми не можемо вказувати на жодну особу. Це має встановлювати поліція.

Тетяна додає, дзвінки з погрозами почалися після того, як виявила бажання вийти з фракції. 

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради 

- Всі сподівалися, що далі нічого не піде. І на цьому все закінчиться. Проте, на жаль, вже на наступний ранок суботи розпочалися активні дії з боку «каманди», по-іншому я це не назву.

Тетяна каже: з фракції вирішила піти через курс БПП. Останньою краплею стала зірвана містобудівна комісія. 

Її запросили з депутатськими запитами, вона прийшла, але фракція хотіла йти до кабінету «якоїсь посадової особи», від чого пані Тетяна відмовилася.

Тетяна Паутова, депутатка Полтавської міської ради 

- Вся стратегія, якою займалася фракція, то вона була на кшталт - всі пішли в кабінет когось там і будемо критикувати. Давайте всі разом напишемо, що ніхто нічого не робить. Давайте звернемося до Діонісія, хай наробить тисячі листівок, що Чепурко нічого не робить.

Паутова звернулася до СБУ та кіберполіції. Наразі тривають слідчо-оперативні пошукові дії. Кримінальне провадження зареєстроване за ч.1 статті 296 як хуліганство. 

Тетяна ж, у свою чергу, переконана, що можна бути ефективним депутатом і поза фракцією, співпрацюючи з різними політсилами.

Тетяна Паутова, депутатка Полтавської міської ради 

- Я роблю скріншоти всього, що ви мені пишете до того часу, доки прочитала ваше повідомлення. І все, що ви мені пишете, буде передано до правоохоронних органів. І якщо ви думали мене залякати, то чим більше ви тиснете, то тим більше я буду з вами боротися.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію