Ретро-бал для людей поважного віку

Танці, поезія та хенд-мейд. У Полтавському міському будинку культури провели ретро-бал для людей похилого віку. Проводять його традиційно двічі на рік – восени і навесні. Чим дивували цього разу, знає Анна Ружін.

У розкішних вечірніх сукнях з зачісками у супроводі кавалерів. Їх скроні вже вкрила сивина, проте душа залишається молодою. 

- Це артисти, для яких вік не має значення. Аби тільки вражати своєю творчістю глядачів та отримувати задоволенні від їх щирих емоцій.

До Дня людей поважного віку у Міському будинку культури для них влаштували осінній бал. Вальс, танго – у цих танцях члени ретро-клубів дадуть фору будь-якому молодикові. Хтось займається не один рік, а дехто – новачки. 

Антоніна Мирінець займатися почала нещодавно, але вже дечому навчилася. А зараз вальсує зі своєю партнеркою.

Антоніна Мирінець, учасниця ретро-балу

- Тут атмосфера надзвичайна. Двічі на тиждень ми сюди приїжджаємо до Полтави. Людмила Сотник - це жінка з великої літери. Зараз таких ентузіастів дуже мало. Ми їй хочемо вклонитися низенько і подякувати за любов. Вона до кожного підходить, і така відповідальність. Це просто не передать.

Не лише танцювала, а й читала вірш разом зі своєю кішкою Джилі, яка має безліч нагород та відзнак. 

А це картинки у техніці квілінг. Переважно квіткові композиції зображує пані Любов. Уже майже 2 роки присвятила хоббі. 

Любов Гавриленко, виготовляє картини у техніці квілінг 

- Купила книжку, навчилася, адже нічого не вміла. Навчилася, і от у мене в колекції вже картин 25. Але я їх не продаю, а так. Дарую друзям, вітаю з Днем народження. Вони виглядають непогано.

До Дня людей поважного віку танцювальні ретро-клуби влаштували справжній осінній бал. Подібні заходи, говорять організатори, - можливість гарно провести час, поспілкуватися, згадати роки своєї молодості та продемонструвати свої уміння. 

Люди задоволені, дуже люблять такі заходи та майже не пропускають. 

Стрічка новин