Чи готові заклади культури у Полтаві до опалювального сезону?

Представники міської ради говорять: це питання тримають на контролі. Вони систематично перевіряють хід проведення ремонтних робіт. У Полтавській дитячій музичній школі №3 імені Бориса Гмирі побувала і наша знімальна група. 

Коли ми завітали до цієї школи, там тривали музичні заняття і репетиції. 516 учнів навчається у її стінах. Нині заклад повноцінно працює. Ремонтні роботи ще не завершено. Але основний обсяг уже зроблено, розповів директор дитячої музичній школі №3 Олег Чечотка.

Олег Чечотка, директор Полтавської дитячої музичної школи №3 ім.Б.Гмирі 

- Значний обсяг робіт зроблено. Учбовий процес триває у всіх аудиторіях. Залишилося зробити невеликий обсяг роботи. Я маю надію, що у найкоротший термін її буде завершено. І ми взагалі-то вдячні, що така увага до нас. І робиться це для дітей.

У деяких класах через гнилі дошки на підлогах утворювалися провалля. Виникали труднощі із освітленням. Потрапити до школи було важко людям із інвалідністю. Віднині всі ці проблеми вирішені.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради

- Ремонти класів, ремонти підлоги, ремонти, яких не бачила школа капітальних останні 40 років. Пандус, який буде влаштований для можливості заїзду в школу. Все це було зроблено цього року.

Заступник директора з адміністративно-господарської роботи Олег Бойко каже, що роботою бригади, яка здійснювала ремонт у навчальному закладі, задоволений. 

Олег Бойко, заступник директора Полтавської дитячої музичної школи №3 ім.Б.Гмирі

- Зроблено дуже багато. Я, як завгосп, бачу це. Основні питання, які ми хотіли вирішити, вони вже вирішені. Залишилися така косметична проблема. Думаю, днями доробиться. І все буде добре.

Олена Чірікова-Зоріна, депутат Полтавської міської ради від Соціал-демократичної партії

- Я дуже рада, що у депутатів Полтавської міської ради є розуміння, що потрібно виділяти кошти. Ми, як депутати, повинні сприяти талановитим діткам, щоб вони навчалися у гідних умовах.

Цього року музична школа вже готова до опалювального сезону, переконують у міській раді. А наступного - ремонтні роботи тут буде продовжено. 

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради

- Ця школа найтепліша з усіх музичних шкіл. Тому є бачення замінити на наступний рік систему опалення для того, щоб мати можливість у кожному класі регулювати опалення. Дати можливість економити кошти на опалення і, відповідно, мати теплий клас.

Стрічка новин