У Полтаві стартувала ХV літня Універсіада України

У Полтаві стартувала ХV літня Універсіада України

Її урочисте відкриття відбулось на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка. На заході нагородили кращих спортсменів, які представляли заклади вищої освіти на всеукраїнському та світовому рівнях.

ХV літня Універсіада України стартувала масштабним парадом. Участь у ньому взяли спортивні делегації закладів вищої освіти України з 24 областей.

Євгеній Імас, ректор Нац.університету фізичного виховання та спорту України

- Оголошую Національну Універсіаду України 2019/2020 року відкритою.

Вітали учасників почесні гості.

Роман Греба, президент ВГО «Українська федерація учнівського спорту»

- Ми - країна №1 в Європі зараз за розвитком студентського спорту. Тобто, за результатами чемпіонатів Європи у цьому році Україна стала №1. З чим я вас і вітаю.

Вадим Стеценко, голова комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

- Я хотів би побажати, щоб ми всі разом, всі університети підтримували цей день, щоб ми разом виходили на вулицю, робили якісь активності, грали в різноманітні ігри, і своїм прикладом показували всій молоді, що рухова активність та спорт - це круто.

Ректор ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка Володимир Онищенко у своєму виступі наголосив: йому приємно, що Полтава стала центром святкування Міжнародного дня студентського спорту.

Володимир Онищенко, ректор ПолтНТУ ім.Ю.Кондратюка

- Дякую оргкомітету за таке прийняте рішення. Ми гарантуємо, що рухова активність і спортивні здобутки і цього, і всі інші дні будуть на високому рівні.

Далі розпочалося нагородження переможців ХІV літньої Універсіади України, яка проходила з вересня 2018 року по червень 2019 року. У всеукраїнських фіналах взяли участь майже чотири тисячі студентів зі 116 закладів вищої освіти.

Також на гостей чекали спортивні призи від ВГО «Спортивна студентська спілка України», показові виступи чемпіонів у різних видах спорту і спортивні локації.

Стрічка новин