У Полтаві відкрили «Родинний дім»

Якщо маєш зайве - принеси, потребуєш - візьми. Двері будуть відчинені для всіх охочих з понеділка по суботу, крім неділі. Центр розташований біля зупинки «23 школа». Деталі знає Анна Ружін. 

На вішаках одяг на будь-який смак. Знайдеться і для чоловіків, і для жінок і для дітей. Різного кольору та фасону. І це не магазин, а центр взаємодопомоги «Родинний дім». 

Тут полтавці можуть принести непотрібний одяг, взуття чи іграшки. А також взяти речі безкоштовно для себе. Але в кількості не більше 10 речей на місяць.

Наталія Латиш, організаторка центру взаємодії «Родинний дім»

- Таким чином полтавці будуть зближуватися, обмінюватися речами та спілкуватися. Бути ближчими, а голоне дарувати любов один одному. 

Центр «Родинний дім» вперше відкрили 2017-ого року. Півроку тому центр закрився, а тепер має нове розміщення.

Наталія Латиш, організаторка центру взаємодії «Родинний дім»

- Ідея взагалі з'явилася з того, що я подумала. А куди можна відносити речі? Вдома багато в гарному стані, але ви їх вже не використовуєте і комусь би їх можна було віддати. Тому подумали, що гарно було б зробити такий центр. І це європейський досвід. Коли є гаражні розпродажі, коли люди виносять з дому речі та віддають іншим людям, тим хто їх дійсно потребує.

Пенсіонерка Наталія Голубенко постійний відвідувач центру. Цього разу прийшла за теплими речами для онука.

Наталія Голубенко, відвідувачка центру «Родинний дім»

- На Браїлках я постійно ходила. Я туди 40 пакетів віднесла і з задоволенням брала для своїх внучаток. І задоволена працею. І задовоолені їх волонтерами були. І ось уже трошечки внучатам набрала. 

Засновниця центру «Родинний дім» Наталія Латиш додає: «Цей центр від людей, до людей і для людей. На облаштування витрачали лише благодійні внески людей та кошти засновниці. Наталія Латиш хоче  відкрити ще такі центри в різних районах Полтави. Полтавцям така задумка до вподоби. 

Стрічка новин