Фігуранти вандалізму на кладовищі

30 вересня в ефірі нашого телеканалу вийшов сюжет про пограбування на Терновщанському кладовищі, що у Полтаві поблизу Дендопарку.

Тоді невідомі у пошуках металу побили надгробки та перекопали землю. Станом на сьогодні поліція має підозрюваного у скоєнні злочину. 

Володимир Пасічко, речник Полтавського відділення поліції №1 ГУ НП у Полтавській обл.

- У ході розслідування даного кримінального провадження наші співробітники встановили особу, що нами підозрюється у скоєнні даного правопорушення. Це чоловік без постійного місця проживання 1996 року народження.

Ввечері, 3 жовтня, полтавець Дмитро Демус виклав у Фейсбук пост та фото. Хлопець пише: «Щойно, йдучи по вул.Яківчанська біля кладовища (де нещодавно стались ряд крадіжок металу), зустрів молодого чоловіка... Який ніс мішок з металом (елементами цвинтарних речей). Я як свідомий громадянин викликав наряд поліції... Невідомого затримали... 

Володимир Пасічко, речник Полтавського відділення поліції №1 ГУ НП у Полтавській обл.

- Наші працівники встановили особу затриманого. Це чоловік без постійного місця проживання 1992 року народження. Була вилучено металеві речі, які знаходилися у нього. Наразі, у рамках уже існуючого кримінального провадження, наші працівники встановлюють його можливу причетність до даного злочину і подібних злочинів. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію