До сімдесятиріччя Полтавської області в музеї Панаса Мирного відкрилася персональна експозиція фоторобіт Едуарда Странадка

Всі вони виконані у чорно-білій гаммі, та передають живописні місця Полтавщини. На цій виставці автор не зупиняється: інші його твори найближчим часом покажуть у різних музеях міста.

Музей Панаса Мирного запрошує на персональну виставку фотографій Едуарда Странадка. Неодноразовий учасник міжнародних конкурсів цього разу презентував роботи, виконані у чорно-білих кольорах.

Начальник управління культури й туризму облдержадміністрації Володимир Годзенко зазначив, що цю експозицію присвячують сімдесятиріччю Полтавщини, а представити роботи Едуарда Странадка вирішили не випадково – він – один з кращих. Такі ж виставки мають відкритися і в інших музеях міста. Що на них представить автор, наразі не відомо, але про красу та колорит регіону він точно не забуде.

У фотографії Едуард Странадко не один десяток років, і йому як професіоналу є що сказати.

Голова обласної організації спілки фотохудожників Віктор Матосов зазначив, що твори Едуарда Странадка вирізняються з-поміж інших: він постійно експериментує, не зупиняючись на досягнутому. І такі експерименти вже високо оцінили спеціалісти США, Фінляндії, Німеччини, Ірану та Нідерландів.

Стрічка новин