Як знизити ризик серцевого нападу?

Центральну роль відіграє харчування. Медики радять включити в свій раціон прості і доступні продукти.

Капуста. Капуста багата мінералами і вітаміном К, який покращує судинну функцію.
Цілісне зерно. Харчова клітковина знижує небажаний холестерин ЛПНЩ, що робить судини еластичнішими. Три порції цільнозернових продуктів в день можуть знизити серцевий ризик на 22%.
Бобові. Квасоля, горох і сочевиця роблять позитивний вплив на рівень холестерину і показники кров'яного тиску, захищають від розвитку запальних процесів. Чотири порції бобових на тиждень знижують ризик серцево-судинних захворювань на 14%.
Помідори. Рослинна речовина лікопін, що міститься в помідорах, має антиоксидантну дію, бореться з прихованими запальними процесами в організмі. Споживання лікопіну сприяє гарному холестерину ліпопротеїдів високої щільності та знижує ризик серцевих захворювань.

Часник. Є потужним захисником серця. Його активний інгредієнт аллицин знижує рівень холестерину, запобігає утворенню тромбів і знижує артеріальний тиск практично на рівні звичайних препаратів.


Зелений чай. Зелений чай запобігає утворенню судинних відкладень і знижує артеріальний тиск.
Гарбуз. Цей овоч є джерелом заліза, солей калію і магнію, які необхідні для підтримки нормальної роботи міокарда. У гарбузового соку є жовчогінну дію, яке допомагає організму позбавитися від набряків. Набряклість - це завжди додаткове навантаження на серце.

Країна здоров'я

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію