У Полтаві відбувся семінар щодо формування місцевого бюджету

У Полтаві відбувся тренінг, на якому жителям міста розповіли, як формують та узгоджують міський бюджет. Про це повідомив співорганізатор заходу Роман Широких.

За його словами, у семінарі взяли участь близько двадцяти чоловік: місцеві бізнесмени, журналісти, представники громадських об’єднань та міської ради. Тренінг тривав сім годин.

Роман Широких, співорганізатор тренінгу 

- Не лише розповідаємо, як мешканці можуть долучитися до бюджетного процесу, а є й практичний компонент – це написання комунікаційного плану по інформуванню мешканців по стадіям бюджетного процесу. Це в рамках проекту JSZ, він реалізовується у трьох країнах – це Україна, Вірменія та Грузія. В Україні охоплює 10 міст, й Полтава потрапила до цього проекту, як одне із міст.

Марина Пілатова, учасниця тренінгу (ГО «Жінки волі») 

- Цікаво самій було розібратися у процесі створення бюджету нашого міста, і як громадськість може впливати на його прийняття, на його зміни й загалі на витрачання коштів міста. Для мене особисто було цікаво дізнатися, які у нас є комісії створені: хто складає бюджет, на основі яких документів він складається, на основі яких результатів попередніх років він складається.

Стрічка новин