У неділю в Україні вітатимуть вчителів

Педагогів області вже привітали із святом працівника освіти. Так День вчителя в Україні традиційно відзначають у першу неділю жовтня. Представники влади подякували освітянам за відданість обраній справі, вручили почесні грамоти, премії та відзнаки.

На урочистостях привітали педагогів-переможців обласного конкурсу імені Макаренка, освітян, хто протягом року був відзначений нагородами Міністерства освіти і науки, обласної державної адміністрації, обласної ради. Окремо відзначили кращих представників  дошкільних, професійно-технічних, загальноосвітніх, позашкільних установ. 

Олена Харченко, директорка Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА

- Запрошені керівники і представники з усієї області, з районів, об’єднаних територіальних громад, міста Полтави, працівники закладів професійно-технічної освіти, інтернатного типу.

Валентин Мельник, вчитель інформатики Кременчуцького педагогічного коледжу отримав орден «За заслуги І ступеню». Учні ліцею для обдарованих дітей, що входить до структури коледжу,  цьогоріч їздили на Центральноєвропейську олімпіаду з інформатики до Словаччини, вибороли золоту, дві срібні та бронзові медалі.  

Валентин Мельник, вчитель Кременчуцького педагогічного коледжу ім.А.Макаренка

- Коли і вчитель і діти одночасно несуть відповідальність за поразку і так само за перемогу, і один одному довіряють, тоді відповідно і такі результати.

Керівниця та засновниця танцювального клубу «Акцент» отримала звання «Заслужений працівник освіти України».  Говорить - попри високу вимогливість до професійних вмінь юних хореографів, в першу чергу завжди прагнула виховати  високі моральні якості дітей. 

Олена Рагуліна, художній керівник танцювального клубу «Акцент»

- Я завжди кажу, що перш за все, це людина. А потім уже – її досягнення. Але у нас і діти хороші, і досягнення високі.

Також відзначили керівників та вчителів Кобеляцької дитячої спортивної школи, Решетилівського садку «Ромашка», Гадяцького аграрного училища, Березоворудківської загальноосвітньої школи.

Стрічка новин