Полтавських вчителів вітали зі святом в палаці дозвілля «Листопад»

Педагог – це покликання долі. Так стверджують вчителі Полтави. Більшість їх в освітній сфері працюють не одне десятиліття. Для них керівники міста організували свято. Педагогів вітали й нагороджували у палаці дозвілля «Листопад».

Директорка п'ятої школи Тамара Жага свою професію називає «долею». Розповідає: педагогом працює тридцять п'ять років. Переконує: труднощі були завжди, але ніколи не думала змінювати роботу.

Тамара Жага, директорка КЗ «Полтавська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5» Полтавської МР

- А починалося все з професійно-технічного училища, бо я почала свою діяльність саме з училища заступника з виховної роботи, а потім працювала декілька років у 18 школі, а потім доля склалася так, тому що долю не обирають, її там творять, на небесах, склалася так доля, що я прийшла у п'яту школу.

Починається свято виступом народного аматорського колективу бального танцю «Фестиваль». Далі зі сцени педагогів вітають керівники міста. Першою освітянам дякує та говорить слово заступник міського голови Світлана Нестуля. Вона розповідає: хоче, аби сучасні школи були комфортними для дітей та вчителів. 

Світлана Нестуля, заступник Полтавського міського голови

- У мене є мрія, і мені б дуже хотілося, щоб наші з вами школи у рідному місті Полтаві стали не музеями знань, а стали лабораторіями знань, де складена була така можливість освітнього середовища для розвитку потенціалу як кожної дитини, так і кожного вчителя.

Далі зі сцени полтавських освітян вітають депутат облради Олександр Удовіченко та секретар міської ради Олександр Шамота. 

Олександр Удовіченко, депутат Полтавської обласної ради

- Ви є основою, ви є тими людьми, які дають перші кроки, дають шлях у життя для тисяч маленьких полтавців. Тому я, вітаючи вас із професійним святом, низько вклоняюся вашому великому серцю, хай вам щастить, хай розвивається інфраструктура освітня, безумовно, треба робити, щоб матеріальне забезпечення вчителів було кращим і більшим.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради

- Я хочу побажати вам, щоб діти, в яких ви вкладаєте серце й душу, обов'язково повертали частинку свого серця й своєї душі, коли ви їх випускаєте, поверталися до вас, поверталися зі своїми дітьми і дякували вам за ті щасливі роки, які ви їм подарували.

Після цього починають вручати нагороди. Серед відзначених – головний спеціаліст Управління освіти Оксана Трибрат. Вона розповідає: педагог обов'язково повинен бути доброю людиною та уміти навчити дітей жити у сучасному світі.

Оксана Трибрат, головний спеціаліст Управління освіти Полтавського МВК

- Окрім добра, у сучасному світі дітям треба дати багато-багато компетентностей, знань, навчити стати успішними у сучасному, непростому, швидкозмінному світі.

Після музичного вітання нагороди вручають Світлана Нестуля та Олег Бєлоножко. 

Олег Бєлоножко, депутат Полтавської міської ради

- Я просто хочу вам низько вклонитися і сказати, що держава і міська влада завжди достойно оцінювала вашу професію і вас. Дякую вам, шановні.

Загалом цього дня відзначено дев'яносто одного педагогічного працівника. Отримали освітяни грамоти, подяки, грошові нагороди. У тому числі – й п'ять щорічних премій Полтавської міської ради.

Стрічка новин