У Полтаві продовжують перевіряти готовність закладів культури до опалювального сезону

Аби взимку бути із повноцінним теплом, у багатьох із них проводять необхідний ремонт. У Полтавській дитячій художній школі побувала і наша знімальна група.

У цьому навчальному закладі роботи ще тривають. Біля його стін акуратно вирита траншея, поруч – купа землі. Все це огороджене червоно-білими смугами. Працівники фірми ТОВ «Марк Строй» ретельно гідроізолюють фундамент будівлі. Робиться це для того, щоб у підвал більше не потрапляла вода.

Олександр Мартищенко, виконроб фірми ТОВ «Марк Строй»

- Виконуємо роботи з вересня місяця по відновленню гідроізоляції фундаменту і вимощенню. Поки у нас проходить усе згідно плану – до 30 листопада. Але, я думаю, ми закінчимо раніше. Плануємо початок листопада по нашому плану. Зараз задіяно 8 робітників на об'єкті. Вкладемося у кошторисну вартість, яку було закладено.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради

- Сьогодні перевірили проведення робіт з гідроізоляції фундаменту будівлі художньої школи. 

Цього року депутатами було виділено півтора мільйона гривень на те, щоб провести гідроізоляцію фундаменту з подальшим асфальтуванням відмостків. Відповідно, впевнені в тому, що це дасть свої результати, і наступного року підвал буде сухим. Окрім того, замінені всі вікна у цій школі.

Нині у Полтавській художній школі навчається понад 400 дітей. За рівнем викладання цей заклад вважають одним із кращих в Україні. Його директор Ірина Конопля пишається своїми вихованцями.

Ірина Конопля, директор Полтавської дитячої художньої школи

- Наші діти є постійними учасниками різноманітних конкурсів різного рівня – і всеукраїнських, і міжнародних, і обласних. Тільки за минулий рік у нас 55 переможців всеукраїнських і обласних конкурсів. І наші діти постійно представляють свої роботи в усіх закладах, у яких можна виставлятися.

Депутат Полтавської міської ради Олена Чірікова-Зоріна каже, що успіхи полтавських дітей додають іміджу місту. Відтак, каже вона, проблеми дитячих закладів для депутатського корпусу – найбільш нагальні і першочергові.

Олена Чірікова-Зоріна, депутат Полтавської міської ради

- Усі роботи ідуть планово. Це ми повинні робити для наших дітей. Планово на наступний рік також планується асфальтування цієї території. Тому все для дітей. Працюємо далі. Усі розуміють, що діти повинні вчитися у належних умовах. А культура – потрібно приділяти цьому дуже важливе значення.

Також у міській раді стверджують, що Полтавська дитяча художня школа загалом уже готова до зими.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради

- Паспорти готовності до опалювального сезону вже отримані керівництвом школи. Відповідно, школа готова до прийняття дітей у зимовий період. У класах буде тепло.

Стрічка новин