Нагорода за допомогу

Генеральний директор підприємства «Полтававодоканал» отримав орден Святого Архистратига Михаїла ІІ ступеня за вагомий внесок та допомогу ПЦУ від Митрополита Епіфанія. За проведення водопостачання та водовідведення до табору «Джерело». 

Нагороду очільнику «Полтававодоканалу» вручили на сесії обласної ради. Підприємство допомогло налагодити систему водопостачання та в дитячому таборі «Джерело». 

Федір, Архієпископ Полтавський і Кременчуцький УПЦ КП

- Це церковна відзнака. Орден православної церкви України. Указ про нагородження підписано предстоятелем православної церки України, митрополитом Київським і всієї України, Єпіфанієм.

Табір постійно організовує безкоштовний відпочинок дітям українських бійців та їхнім сім’ям, дітям з неповних сімей, малозабезпечених, дітям переселенцям та з багатодітних родин. 

Федір, Архієпископ Полтавський і Кременчуцький УПЦ КП

- І для того, щоб оновити та зробити сучасними будинки для дітей. Варто було вирішити питання з водовідведенням та каналізацією. Це складна була проблема, я не знав до кого звертатися. Але Водоканал допомагав нам у цьому таборі. 

Нагорода унікальна, говорить Федір. 

Федір, Архієпископ Полтавський і Кременчуцький УПЦ КП

- Це мабуть, перша нагорода православної церкви України такого рівня. Трошки нижчу вже ми відзначали благодійників церковних. А такого рівня це перша нагорода в Полтаві. 

Василь Воротинцев наголосив, що це заслуга не лише його, а й всього колективу.

Василь Воротинцев, генеральний директор КП «Полтававодоканал»

- Для мене велика честь отримати цю нагороду. Але це ж не моя заслуга, а всього нашого колективу. Де важко, ми завжди допомагаємо і будемо допомагати. Особливо, коли це стосується дітей.

Стрічка новин