Магнітні бурі у жовтні 2019

Восени 2019 року на Сонці зросла активність. У цьому місяці потоки сонячного вітру накриють Землю. У жовтні очікується серія геомагнітних бур.

 За попередніми даними, пік геомагнітних бур очікується в останній декаді місяця, пише "Метеопрог". Магнітні бурі у жовтні 2019 6 жовтня – можливі збурення геомагнітного поля планети. 19 жовтня – магнітосфера планети буде обурена. 24-25 жовтня – Землю накриє магнітна буря G1, невеликої інтенсивності. 26 жовтня – очікуються геомагнітні обурення.

Як уберегтися від впливу магнітних бур

Щоб залишатися в тонусі і мінімізувати негативний вплив, фахівці радять в цей період дотримуватись простих порад. Так, цей час краще провести в спокої, уникаючи стресових ситуацій і надмірних навантажень - як фізичних, так і емоційних. Слід більше відпочивати, висипатися і гуляти на свіжому повітрі. Медики радять робити зарядку вранці - кілька простих вправ поліпшать кровообіг, знімуть стрес і звільнять від погодної залежності. Також рекомендується час від часу приймати контрастний душ. Для поліпшення самопочуття у такі дні рекомендується не переїдати, щоб не збільшувати навантаження на серцево-судинну систему. Слід дотримуватися меню, що складається з легкої їжі, мінімізувавши вживання дуже жирних, гострих і занадто солоних страв. Варто відмовитися від алкоголю і кави, замість цього пити більше води і заспокійливі чаї.

За матеріалами  УНІАН

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію