«Чураївна» розпочала свій 82-ий концертний сезон у Полтаві

Від української класики – до світових рок-хітів. Ансамбль «Чураївна» Полтавської обласної філармонії відкрив свій 82-ий концертний сезон.  Музиканти колективу, який 32 роки тому створили спеціально для легендарної співачки Раїси Кириченко, представили нову програму у поєднанні із знаними вокалістами філармонії. 

Попри те, що концертний ансамбль «Чураївна» існує більше тридцяти років, змінив кілька складів музикантів, експериментував з напрямами та жанрами, він й нині функціонує як єдиний організм, стверджує художній керівник Сергій Бригида.

Сергій Бригида, художній керівник концертного ансамблю «Чураївна»

- Це одна команда, і це нас тримає, адже знаємо, що ми виходимо на сцену, робимо нашу улюблену справу. Віддача від глядачів – найголовніше, заради чого ми працюємо.

Олег Тищик, директор Полтавської обласної філармонії

- Вони сповнені енергії, натхнення, ідей. І, я думаю, це дуже позитивно. Завжди приємно працювати з такими артистами. Наче фонтанує все.

Нова програма, яку музиканти представили публіці, розпочавши 82-ий концертний сезон, містить як авторські композиції самих учасників колективу, так і кавер-версії й незвичайні обробки знаних творів естради, класики, року. Вона продумана так, щоб зацікавити слухачів різного віку та навіть із протилежними музичними вподобаннями.

Ірина Овчаренко, ведуча концерту

- В першому відділенні концерту буде представлено репертуар «Чураївни», яку ми звикли бачити. А вже в другому відділенні на всі глядачів чекає сюрприз – виконання відомих хітів. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію