СК «Фаворит» оголосив про зняття з чемпіонату України

Одна з найперспективніших волейбольних команд Полтавщини не братиме участі в чемпіонаті України Суперліга, чоловіки сезону 2019/2020. Про це  повідомив журналістам Президент Федерації волейболу Полтавської області Володимир Дорош під час прес-конференції у Лубнах.

Спортивний клуб «Фаворит» - лубенська волейбольна команда, яка понад 14-ти років показувала високі результати  на обласних й всеукраїнських змаганнях . В останньому сезоні «Фаворит» повернувся до волейбольної Суперліги і завершив сезон на п’ятому місці. Весь цей час команду фінансово утримувала торгова марка «Гармонія», власником якої є Володимир Дорош. 

Основні причини зняття команди з чемпіонату України - зневага керівництва Федерації волейболу України до належних умов проведення чемпіонату, відсутність комплексної  державної стратегії підтримки спортсменів, говорить Дорош.

Володимир Дорош, Президент федерації волейболу Полтавської області

- Ми на цей рік знімаємо команду з Суперліги, розраховуємо, що на наступний рік у нас буде звітно-виборчий Конгрес, ми врешті-решт зможемо достукатись і змінити ситуацію.

Назвав Дорош й інші причини: байдужість міської влади, відсутність гідного спортивного залу, попри те, що «Фаворит» - єдина команда районного центру, що виборола право грати серед чоловічих команд Суперліги. 

Наприклад, прямі трансляції матчів за участі СК «Фаворит» організовували теж спонсори. 

Володимир Дорош, Президент федерації волейболу Полтавської області

- Хочу сказати абсолютно офіційно - якщо федерація волейболу України не перелаштує свою роботу, про що я говорив сотні раз, ми втратимо всі команди, які фінансуються за рахунок приватних інвесторів.

Також меценат зауважив  - у пріоритетах «Гармонії» зараз інші важливі соціальні проекти. Серед них -  розвиток Центру дозвілля для дітей та дорослих у Лубнах, де працюють студії сучасних та спортивних танців, вокалу, фітнесу, образотворчого та циркового мистецтва. 

Володимир Дорош, Президент федерації волейболу Полтавської області

- Для волейболу я зробив все, що міг. Більше я нічого робити не хочу. По причині, що, утримуючи команду Суперліги,  я просто буду утримувати Федерацію волейболу України, яка на сьогоднішній день, на мій погляд, зайняла абсолютно неконструктивну позицію по розвитку українського волейболу. 

Також бізнесмен проанонсував відкриття у 2020-му кінно-спортивного комплексу на 150 вершників в Лохвицькому районі, будівництвом якого він нині зайнятий.

Щодо «Фавориту», то команда, можливо, повернеться у стрій, за умови якісних змін у спортивній сфері країни.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію