Уряд пообіцяв субсидії сім’ям, що витрачають понад 15% доходів на комуналку

Також Кабмін планує знизити вартість енергоресурсів завдяки запровадженню конкуренції на енергоринку.

Уряд анонсував виплату субсидій сім’ям, які витрачають на оплату комунальних послуг понад 15% від своїх доходів. Про це йдеться у програмі дій уряду, опублікованій на сайті парламенту в понеділок, 30 вересня.

«Українська сім’я (домогосподарство) не повинна платити більш як 15% від свого доходу за комунальні послуги. Ті, хто вимушений буде сплачувати більше, отримує підтримку від держави», - йдеться у програмі.

Крім того, уряд планує знизити вартість енергоресурсів завдяки запровадженню конкуренції на енергетичних ринках, стимулюванню власного видобутку енергоресурсів, зокрема газу та нафти. Також Кабмін планує диверсифікувати постачання енергоресурсів в Україну та створювати запаси енергоресурсів, яких має вистачати щонайменше на два місяці. Нагадаємо, 14 серпня уряд Володимира Гройсмана змінив порядок виплати субсидій.

21 вересня нардепи прийняли за основу проект закону №1231 «Про верифікацію та моніторинг державних виплат». Він передбачає перевірку виплат субсидій, пенсій, пільг та інших виплат за бюджетні кошти і кошти фондів державного соціального і пенсійного страхування.

Крім того, у законопроекті про держбюджет на 2020 рік, який уряд вніс на розгляд Ради, передбачене зменшення видатків на субсидії на 8 мільярдів гривень або 14,5%. В уряді повідомили, що цих коштів має вистачити для всіх, хто звернеться за субсидією.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію