ЄС оголосив жовтень місяцем кібернетичної безпеки

З 1 жовтня у всіх країнах ЄС розпочинається місяць кібернетичної безпеки, присвячений підвищенню обізнаності громадян щодо кіберзагроз, а також обміну досвідом у цій сфері.

Про це інформує Єврокомісія, передає Укрінформ.

«Розбудова довіри, знань, обізнаності та стійкості є вирішальними чинниками, які дозволяють захиститися від кібернетичних загроз, котрі швидко змінюються. Європейський місяць кібернетичної безпеки є частиною ширших зусиль для розвитку та збереження навичок людей у цій сфері, у виконанні далекосяжних превентивних заходів і, таким чином – для створення безпечного Єдиного інформаційного ринку», - зазначила з цього приводу єврокомісар з питань цифрової економіки та суспільства Марія Габріель.

Як уточнюється, місяць кібербезпеки буде присвячений розвитку базових навичок перестороги, котрі мають стати частиною повсякденної поведінки кожної людини при контактах з високотехнологічними пристроями.

Загальна мета акції – донести до європейців знання про онлайн-загрози та дати їм належні інструменти, аби громадяни стали впевненими убезпеченими користувачами.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію