Матеріали справи щодо нічної стрілянини в Полтаві направлять до Теруправління ДБР

Нагадаємо, подія сталася у період з 21-ї до 22-ї вечора, біля одного із житлових будинків по вулиці Небесної Сотні, у Подільському районі. Двоє чоловіків у стані алкогольного сп’яніння завдали тілесних ушкоджень кільком громадянам. 

За даним фактом відомості були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) та ч. 1 ст. 125 (Умисне легке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України.

Встановлено, що один із учасників конфлікту – працівник батальйону патрульної служби особливого призначення «Полтава». У зв’язку з цим, матеріали досудового розслідування за підслідністю будуть скеровані до Теруправління Державного бюро розслідувань для проведення подальших процесуальних дій.

За наказом керівника Головного управління поліції області Андрія Замахіна, ініційовано проведення службового розслідування. Очільник поліції наголосив, що за результатами службового розслідування буде прийняте управлінське рішення про доцільність перебування даної особи в органах поліції. 

«Ми категорично засуджуємо такі дії з боку будь-кого, а тим паче працівника правоохоронного органу! Принагідно інформую, що ми завжди відкриті до діалогу і закликаю громадян негайно повідомляти нам про будь-які порушення з боку правоохоронців. Реагування буде миттєве, об’єктивне та законне!»

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію