На полтавському цвинтарі познущались над могилами

Акт вандалізму. Невідомі познущалися над могилами на Терновщанському кладовищі, що у місті Полтава, поблизу Дендопарку. До нас в редакцію звернувся чоловік, який приїхав провідати могили рідних і побачив розбиті пам'ятники. Що говорить поліція – знає Анна Ружін.

Повалені плити, розкидана земля та розбиті надгробки. Таку картину побачив Тарас, коли приїхав на кладовище. Разом з родиною хотів провідати могили рідних та поприбирати, але від побаченого чоловік в шоці.

- Багато могил розкурочено. І з-під могил діставали метал. Раніше він був на перемичках. Так установлювали пам'ятники. Багато могил таким чином розрушені, в тому числі – і наших родичів.

Пройшов по кладовищу та помітив, що таких могил багато. Чоловік гадає, що невідомі познущалися над похованнями через метал. Адже перемички у більшості похованнях – саме з цього матеріалу. 

Викликав поліцію. Правоохоронці приїхали, провели огляд та склали відповідний акт.

Володимир Пасічко, речник Полтавського відділення поліції №1 ГУ НП у Полтавській обл.

- За даним фактом розпочато кримінальне провадження за статтею 297 ККУ, це наруга над могилою. На даний час в рамках розслідування даного кримінального провадження слідчим надано необхідні доручення, працюють дільничні офіцери. Вживаються усі необхідні заходи для того, щоб встановити осіб, що скоїли дане правопорушення.

Пункти прийому металобрухту почали перевіряти ще на вихідних. Наразі відпрацьовують всі версії та можливе коло підозрюваних. 

Володимир Пасічко, речник Полтавського відділення поліції №1 ГУ НП у Полтавській обл.

- Я не можу сказати, що даний злочин досить популярний на території нашого району. Однак, час від часу вони стаються. Однак - це перший, коли пошкоджена така кількість пам'ятників.

На кладовищі понад 10 конструкцій тепер варто відновлювати. Цим займатиметься і Тарас. 

- Відновлювати ми, звичайно, будемо, але тепер уже на бетонних перемичках, щоб ця ситуація не повторялася.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію