Європейський день мов у сільській школі

Великокручанська школа Пирятинського району, що на Полтавщині, активно співпрацює із навчальними закладами інших країн. Один із її останніх проектів – Let save animals, став кращим в Україні. Днями там відзначили Європейський день мов.

Це великокручанські першачки презентують Велику Британію. Вони зірвали найбільше схвальних оплесків глядачів, які цього дня завітали до  школи у селі Велика Круча Пирятинського району. Малюки, одягнуті в костюми леді і джентльменів, знайомили присутніх із культурою цієї країни, розповідали вірші, співали англійською.

Світлана Кулініч, учитель англійської мови Великокручанської ЗОШ Пирятинського району

- Сьогодні на святі діти співали італійською, французькою, білоруською, іншими мовами. Представляли різні європейські країни. Я сподіваюся, що це свято стане традиційним у нашій школі, і ми будемо долучати інші школи до співпраці.

Оксана Віліготська, учитель англійської мови Теплівської ЗОШ Пирятинського району

- Я приїхала на захід для обміну досвідом. Було цікаво подивитися. Дізналася багато цікавого для себе. Будемо надалі і в своїх школах започатковувати. Я вдячна усім цим діткам і школі, що зробили таке свято.

Окрім мистецької програми, учні приготували смаколики за рецептами різних країн. Серед них були німецькі ковбаски, вірменська долма, російські пельмені, французька випічка, турецький лукум, чеські вафлі, італійська піца, страви з Британії та Грузії.

Майя Зайченко, методист відділу освіти Пирятинської райдержадмінстрації

- Дуже важливо, щоб діти наші знали не тільки мови різних держав, або, принаймі, хоча б найпоширеніші мови – англійську, німецьку, французьку. Але, щоб вони знали і культуру. Для того, щоб вони там себе почували впевнено, комфортно. І педагогічний колектив даної школи, вчитель іноземної мови приділяють максимум уваги для того, щоб наші діти, наша молодь могли вільно себе почувати у будь-якій країні світу.

Великокручанську школу вже не раз визнавали кращою за вдало втілені у життя мовні проекти. Але на досягнутому пирятинські освітяни зупинятися не збираються. 

Світлана Кулініч, учитель англійської мови Великокручанської ЗОШ Пирятинського району

- Ми сподіваємося у цьому році отримати європейський знак якості. Наша школа – єдина школа Пирятинського району, яка бере участь у такій проектній діяльності. І твінінг, який дає можливість співпрацювати із вчителями і учнями із різних країн. Це мотивує учнів навчатися, вивчати англійську мову. Паралельно знаходити друзів із інших країн. І навіть вивчати інші іноземні мови.

Батьки та рідні учнів цього навчального закладу задоволені, що їхні діти здобувають освіту саме тут. Стверджують: згодом у житті вдається досягати вагомих результатів.

Анжела Носенко, депутат Великокручанської сільської ради

- Я мама двох випускників і бабуся випускника цієї школи. І навчають тут дуже гарно. Бо діти мої із красним дипломом закінчили вищі навчальні заклади. Я дуже хвилююся за цю школу. Вважаю, вона — найкраща. Сюди треба ходити і її підтримувати.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію