Родина Ждамарових просить про фінансову допомогу для доньки Карини

Поставити на ноги. Мама хворої на ДЦП дівчинки Карини Ждамарової просить у небайдужих людей допомогти з лікуванням доньки. Позаду вже 6 курсів реабілітації у клініці в Трускавці, операція та десятки масажів і гімнастик. Цього разу родині потрібно зібрати до грудня 30 000 гривень.

Сам курс лікування коштує 16700 гривень. Утім, є й інші витрати: на проживання в чужому місті та проїзд. У родині працює лише батько. Тому сума близько 30 000 гривень – непідйомна для родини. Як переконує мати хворої дівчинки Тетяна Ждамарова, реабілітацію в клініці пропускати не можна. 

Тетяна Ждамарова, мама хворої на ДЦП дівчинки

- Це - унікальний метод, розроблений професором Козявкіним. Він полягає в тому, щоб звільнити спинний мозок, який затиснутий у хребцях, покручений у хребцях хворих на ДЦП. І тим самим змусити увімкнути компресійні механізми, тобто, іншими словами, дати хворому шанс на нормальне життя.

Аби був результат, курси потрібно проходити щонайменше тричі на рік, розповідає Тетяна Ждамарова. Результати, за словами жінки, вражаючі.

Тетяна Ждамарова, мама хворої на ДЦП дівчинки

- За самим першим курсом, як ми відвідали, от безпосередньо, це корекція хребта, Каринка навчилася головою крутити, бо до цього часу вона не могла покрутити у бік, вправо, вліво не могла. Навіть у такому положенні для неї утримувати голову їй досить важко.

Окрім лікування у Трускавці, Карині в серпні цього року зробили операцію на ніжках. Раніше дівчинка ступала лише на пальчики. Зараз все змінилося на краще.

Тетяна Ждамарова, мама хворої на ДЦП дівчинки

- Тобто, вона ступала не повністю на стопу, а на пальчики. А при ходьбі вона перехрещувала ніжки в колінцях. А після цієї операції, нам робили невеликі надрізи в паху і десь в оцих районах, тепер вона опустилася повністю на ніжки, на стопи, і тепер при ходьбі вона не перехрещує ніжки.

Аби родина та сама дівчинка не зупинилася на досягнутому, мама Карини просить небайдужих про допомогу.

Зараз на екрані ви бачИте номер карти ПриватБанку на ім'я мами Тетяни Ждамарової 5168 7573 5710 3607

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію