18 червня, під час прямої телефонної лінії у газеті "Вечірня Полтава" меру міста Андрію Матковському повідомили, що на Полтавській філії хлібозаводу "Кулінічі" відбуваються масові звільнення працівник

Дослідити ситуацію до заводу вирушили заступник мера Тамара Плужник.

Масових звільнень людей на хлібозаводі не відбувалося - заявила начальник відділу кадрів Наталя Кансідал. За останній місяць звільнилося лише 6 людей, та й ті - за власним бажанням. Виробництво не скорочувалося, навпаки, обсяги його зросли на кілька відсотків. Єдиний нюанс - закриття кондитерського цеху, але це було зумовлено літньою спекою та поставками готової кондитерської продукції з Харкова. Проте, працівники заводу мають питання до керівництва. Поза камерою вони розказали, що не знають розмірів своєї ставки, немає пільг за шкідливе виробництво, навіть спецодяг у них не фабричний, а власний. Директор заводу Євген Матях всі ці заяви спростовує - розміри зарплатні робітники знають, хлібне виробництво не є шкідливим за новим переліком, а одяг насправді видають на заводі. Всі претензії своїх підлеглих він пояснює просто незнанням та бажанням пожалітися представникам місцевої влади, до того ж – з камерою. Заступник мера Тамара Плужник дала свої коментарі щодо цієї проблеми.

Директор заводу Євген Матях погодився з таким рішенням. Він навіть пообіцяв, що усі питання будуть розглянуті та вирішені. Більше того, завдяки обсягам виробництва, які постійно збільшуються, розмір зарплатні працівникам буде відповідно підвищено.

Дата зборів, на яких адміністрація заводу відповість на усі питання працівників, поки не визначена. Втім, Євген Матях пообіцяв, що це буде зроблено вже на цьому тижні.

Стрічка новин