Перша музична школа пройшла перевірку

Міська рада продовжує оглядини закладів навчання, оцінюючи їх підготовку до зими. Спілкуються з керівництвом закладів та оглядають умови, в яких мають навчатися діти в цьому навчальному році.

Перевірка розпочинається традиційно. У холі закладу представників міської ради зустрічає керівник закладу. І починає показувати свої володіння.

Наразі у школі йде ремонт, підрядники працюють, випереджаючи графік, говорить директор дитячої музичної школи №1 ім.Платона Майбороди Євген Дудник. Матеріалу вистачає, кому працювати – теж. Відтак, сподіваються, через місяць усе буде оновлено. 

Євген Дудник, директор Полтавської дитячої музичної школи №1 ім.П.І.Майбороди

- У школі навчається 975 дітей і працює 125 викладачів. Це є одна з найбільших музичних шкіл. Не школою мистецтв, а саме музичною школою. Найбільшою на Україні вважається. Одна з найстаріших і одна з найбільших.

У старому корпусі школи вже зроблено ремонт, тепер потрібно змінити систему опалення в новому корпусі, додає директор. Це дасть економію коштів, які витрачали б на оплату рахунків. Та й умови для навчання стануть більш зручними для дітей. Наразі ремонтують дах над новою частиною будівлі і планують модернізувати його. 

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради

- І в рамках боротьби з бурульками дах цієї школи буде обладнаний спеціальною системою, яка буде плавити сніг для того, щоб бурульки не з'являлися.

Не лише оглядали, а й окреслили плани на майбутній рік. Результатами цієї перевірки задоволені, тепер чекають повного завершення робіт.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради

- Все вчасно буде запущено. Все в штатному режимі. Думаю, що діти не відчують похолодання.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію