У Токіо навчали мистецтву української петриківки

Майстер-клас із петриківського розпису відбувся днями у столиці Японії під керівництвом відомої на весь світ майстрині Галини Назаренко.

Світлинами з заходу поділилася на своїй сторінці у Facebook другий секретар Посольства України в Японії Віолетта Удовік.

«Майстер-клас з петриківки під керівництвом Галини Назаренко у Одайбі, Токіо», - написала дипломат.

Як можна побачити на світлинах, дводенний захід Ukraine Petrykivka workshop зібрав чимало представників різних культур, охочих долучитися до українського декоративно-орнаментального народного малярства. 

Майстер-клас відбувся в українському наметі у Odaiba Symbol Promenade Park Central Square. Учасники віком від 6 років малювали птахів, калину, квіти тощо. 

Як зазначалося раніше в постері на сторінці українського диппредставництва у соцмережі, захід був організований Посольством України в Японії у рамках фестивалю Global Festa JAPAN 2019.

Цей фестиваль називають найбільшим заходом з міжнародного співробтництва в Японії, який презентує нації з усього світу. Серед організаторів Global Festa JAPAN 2019 - Міністерство закордонних справ Японії, Японське агентство з міжнародної кооперації (JICA) тощо.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію