Полтавський симфонічний оркестр відкрив 20-ий концертний сезон

Шуман, Бізе, Гріг, Верді. Свій двадцятий концертний сезон відкрили музиканти Полтавського академічного симфонічного оркестру. Кілька відомих творів оркестранти виконали у дуеті із оперною дівою Марією Максаковою.

До ювілейного виступу музиканти готувались місяць.  У цьому ж сезоні планують відіграти близько п'ятдесяти концертів. Для першої частини обрали складну, багатогранну симфонію  композитора Роберта Шумана, розказує незмінний диригент оркестру Віталій Скакун. Її ще називають спонтанною фантазією німецького митця.

Віталій Скакун, народний артист України, диригент оркестру

- Велика така картина, з чотирьох частин вона складається, наповнена філософією, релігією. У четвертій частині проглядаються якісь піднесені мотиви - здається, з небес лунає ця музика. 

У другому відділенні з'являється оперна діва. Колись актриса, співачка, телеведуча та екс-депутатка Марія Максакова була солісткою Маріїнського театру опери й балету в Санкт-Петербурзі. Та нині з ідеологічних причин приїхала до України та прийняла українське громадянство. 

Марія Максакова, оперна співачка 

- Мій дідусь, засновник роду Максакових, він родом з Чернівців. Він чернівчанин. Я відчуваю себе так само, як кожна інша людина в Україні, я все розумію добре.

Співачка розпочала з  арій  опер "Аїда" та "Трубадур" Джузеппе Верді. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію