Надзвичайний та Повноважний Посол Сполучених Штатів Америки в Україні Вільям Тейлор відвідав сьогодні Полтаву

Офіційно американського дипломата зустрічали в обласній державній адміністрації та Полтавській міській раді. Вільям Тейлор – вже шостий посол Сполучених Штатів Америки в незалежній Україні і обіймає цю посаду трохи більше року.

Американський дипломат в Полтаві раніше не був. Офіційна версія візита посла США Вільяма Тейлора до міста – моніторинг підготовки до майбутніх виборів. Спочатку дипломата вітав полтавський губернатор Валерій Асадчев. Розмова з ним вийшла дуже приємною, зізнався пізніше американський посол. Говорили про вибори, Полтаву, Сполучені Штати та економіку. Вільям Тейлор запевнив, що з нетерпінням чекатиме наступного візиту на Полтавщину і у відповідь запросив до Америки Валерія Асадчева.

А от зустрічаючись з полтавським міським головою, посол США в Україні зазначив, що завжди хотів побувати в Полтаві, побачити місце знаменитої битви та поспілкуватися з полтавцями. Щодо майбутніх виборів, то під час розмови з губернатором та мером Вільям Тейлор переконався, що влада на всіх рівнях вжила заходів для зменшення рівня фальсифікації виборів.

Міський голова переконаний, що американський посол ще обов'язково приїде до Полтави. Говорить, сьогодні багато країн хвилює політична ситуація в Україні і майбутні вибори.

Стрічка новин