Полтавці збирали кошти на лікування 10-річного Влада Горголи

Вісім років з десяти маленький полтавець Влад Горгола бореться із діагнозом «лейкоз». У лютому 2019-го у нього стався рецидив. Благодійники влаштували концерт, аби зібрати суму, якої не вистачає для лікування хлопчика за кордоном.

У Влада - лейкоз, тобто, рак крові. Нині він з батьками в Італії. Після тривалого лікування в Полтаві виявилось - потрібна пересадка кісткового мозку. В Україні не роблять трансплантацію від донорів, які не є родичами хворого. Та рідні не підходять для донорства, сказали медики.  Для операції у Вероні не вистачало 7 тисяч євро. 

Ліза Добряк, школярка

- Ми сьогодні збираєм гроші для одного хлопчика. Він лежить в онкогаматології. Йому потрібна термінова допомога. І ми йому влаштували ярмарок, тут концерт, збираємо йому гроші.

У продажі - все зроблене своїми руками та з любов’ю, говорить маленька Ліза. Сама школярка також зшила кілька сувенірів, кумедних «совенят», виготовила дитячі браслетики. Крім ярмарку тут - шоу мильних бульбашок, атракціони, концерт.

Сергій Савченко, співорганізатор благодійного концерту

- Я беру активну участь достатньо давно у допомозі таким дітям, і до нас звернулась Вікторія, мама Влада, і ми вирішили йому допомагати. Ми неодноразово приходили відвідували його у лікарню, дуже хороша позитивна родина, тому вирішили їм допомогти.

Сергій говорить - меценатів, благодійних організацій та звичайних полтавців долучилось так багато, що не хоче когось виокремлювати. З кожним подібним заходом людей все більше, які прагнуть допомогти навіть тим, кого не знають особисто. Волонтерку Наталію покликала допомогти подруга. А тепер жінка сама хоче закликати долучатись полтавців до майбутніх подібних заходів.  

Наталія Козерод, волонтерка

- Біда приходить, і приходить зненацька. Ніхто цього не чекає. Якщо хворіють діти, то це дуже погано. Допомагайте, будь-ласка! 

Втім, можливо, через холодну погоду, коштів зібрали небагато - близько п’ятнадцяти тисяч гривень. Том, якщо хочете допомогти одужати Владу, реквізити на екрані. 

Картка ПриватБанка -  4149 4978 6894 0075. Отримувач - батько Олександр Горгола

Стрічка новин