«Свято особливих посмішок»

Під такою назвою у Полтаві пройшов захід для дітей з інвалідністю. Його організатором виступив благодійний фонд «Капітошка». 

Юлія Маркова виховує сина зі складним діагнозом. Каже: її Ромчик дуже життєрадісний, позитивний та енергійний хлопчик. Таке свято для нього гарна можливість відкрити себе, потанцювати, побігати, погратися, як будь-яка інша дитина.

Юлія Маркова, мати

- Ромчик у мене хворий, у нього пухлина стовбуру головного мозку. Цей діагноз в нас вже 5 років, дякуючи Богу ми живі, пройшли лікування і дитина разом зараз з іншими дітками спілкується, ходить у звичайну школу, живе звичайним життям. Тобто ми раді, що ми тут та раді, що ми з іншими дітками. Дякуємо нашим організаторам.

Лабіринт, батути, танці. На всіх цих локаціях діти з інвалідністю могли відпочити та розважитися.  

За словами організаторів, вони хочуть привернути увагу громадськості до проблем дітей, які мають інвалідність. Показати, що не дивлячись ні на що, вони повинні і можуть бути такими ж активними, цікавими, талановитими і соціально адаптованими, як і їх однолітки.

Наталя Попова, організатор свята

- Ці діти, як правило, забуті. Не можна сказати, що вони нікому не потрібні, але їм приділяється замало уваги. Зимою ми влаштовували для їхніх мам таку Fashion акцію з гарними платтями, макіяжем, робили їм фотосесію і вирішили, тоді ще, влаштувати свято і для дітей. Діти щасливі, ми задоволені.

Коли ж діти розважились, на них чекав солодкий стіл та подарунки.

Стрічка новин