Рік у кріслі заступника міського голови

Заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства відзвітував перед представниками преси про результати своєї роботи за весь час перебування на посаді. Відповів чиновник і на питання журналістів щодо найактуальніших проблем міста.

Розпочав прес-конференцію посадовець із констатування трьох основних проблем, які, за його словами, існували в Полтаві, коли він приступив до роботи. Це - дефіцит кадрів та відсутність системного підходу у вирішенні труднощів.

Олексій Чепурко, заступник міського голови з питань ЖКГ

- І третій критерій, достатньо вагомий, – це дуже слабке матеріально-технічне забезпечення наших комунальних підприємств, і та застаріла техніка, яка була на наших КП.

Далі чиновник озвучив здобутки своєї команди. Серед них - впровадження рейдів містом, під час яких керівники підрозділів особисто почали спілкуватись з полтавцями про їх проблеми, збільшення зарплат працівникам комунальних підприємств, закупівлю мобільних телефонів службі оперативного реагування, нових одиниць техніки - тракторів, «вишок», сміттєвозів, автомобілю для миття сміттєвих баків. Згадав про Макухівське сміттєзвалище.

Олексій Чепурко, заступник міського голови з питань ЖКГ

- У нас на сьогоднішній день немає бюджетних коштів та інвестора для будівництва сміттєпереробного заводу. Зараз ведемо перемовини з німецькими компаніями. Нам допоможуть, профінансують придбання сортувальної лінії в наступному році.

На питання, як боротимуться комунальники з небезпечними бурульками цієї зими, Чепурко розказав - встановлення антикригової системи на дахах, як пропонував автор відповідної петиції, розміщеної на сайті міської ради ще кілька місяців тому, занадто затратне.  

Олексій Чепурко, заступник міського голови з питань ЖКГ

- Десь, я думаю, через пару тижнів, підготуємо свою документацію, і теж оголосимо тендер на розчистку дахів від снігу, криги, бурульок.

Питають про горе-будинок на вулиці Петра Юрченка 21/9, де 80 років не проводили капітальний ремонт. Там тече дах. Чепурко говорить - за законом, ЖЕО-2 не вирішує ці проблеми, це не закладено у тарифі. Відповідальність за ремонт несуть самі власники. 

Олексій Чепурко, заступник міського голови з питань ЖКГ

- На сьогоднішній день місто дахів не ремонтує. Місто готове допомогти даному будинку, якщо ці люди захочуть вирішувати свою проблему, – через механізм ОСББ.

При створенні ОСББ власники можуть долучитись до участі в державній програмі, говорить заступник. Тоді власники зможуть взяти кредит на ремонт, який, за програмою, повністю відшкодує держава та місто. 

Стрічка новин