В суботу в місті почнеться фестиваль документального кіно «Полтава-Док»

21-го вересня о 12-й годині в кінотеатрі «Колос» почнеться Всеукраїнський екологічний фестиваль документального кіно «Полтава-Док». 

Його мета – розвиток професійного документального кіно на Полтавщині, розповів організатор Олександр Калашник. Цього року на фестиваль учасники відправили шістнадцять робіт – це вдвічі менше, ніж минулого року, каже Олександр Калашник. За його словами, вартість проведення  фестивалю – 60 тисяч гривень. Це гроші обласного бюджету, говорить Калашник. Фестиваль триватиме до 22-го вересня включно. На ньому буде дві номінації фільмів – це «Людина та природа» та «Мистецтво жити». 

Олександр Калашник, організатор фестивалю «Полтава-Док»

- Я був за кордоном на фестивалях екологічних. І тому я створив екологічний. Таких фестивалів в Україні нема. Є лише якась складова екологічна. Але, розуміючи, що екологію в Україні не дуже полюбляють, я поставив ще одну номінацію «Мистецтво жити». Як я і очікував – більше фільмів йде на другу номінацію.

На фестивалі серед жюрі є кінокритик, режисер та документаліст з Києва, розповів Олександр Калашник. Нагадаємо, фестиваль документального кіно «Полтава-Док» проходить дев'ятий рік поспіль.

Стрічка новин