До Дня міста полтавська сім'я Яковенків отримає нове житло

У такий спосіб підтверджує свої благодійницькі наміри відкрите акціонерне товариство «Полтавтрасбуд». Цю новину озвучили на комісії з обліку та розподілу житла, яка засідала сьогодні у міськвиконкомі.

На своєму черговому засіданні комісія у складі заступника міського голови Валентина Герасименка, начальника відділу обліку та розподілу житла міськвиконкому Інни Маляренко, представників робітничих колективів та громадських організацій розглянула заяви полтавців, які потребують поліпшення житлових умов, а також працювала над змінами у квартирному обліку міста. Позитивно вирішено питання надання житла шістнадцятьом особам. Розглядали учасники засідання й специфіку так званого житла службового призначення, щодо нього подекуди виникають маніпулювання окремими керівниками та громадянами. Деякі зі звернень щодо купівлі житла потребують додаткового вивчення – до кожного члени комісії підходять, ретельно вивчивши ситуацію.

До Дня міста ще сімнадцять нових полтавських помешкань знайдуть своїх господарів. Серед них – військовослужбовці та ветерани Афганістану, представники пільгових категорій полтавської громади.

Стрічка новин