Полтавських підприємців навчали європейським принципам бізнесу

Делегати від Представництва ЄС в Україні, які перебували у місті із дводенним візитом, організували семінар для бізнесменів, який є частиною серій подібних інформаційних заходів по всій країні.

Аудиторія семінару – здебільшого представники малого та середнього бізнесу. Адже ці підприємці часто не готові завойовувати іноземні ринки, не знають, як правильно скласти документацію та розрекламувати свою продукцію, представити її на міжнародних виставках, говорить віце-президент Міжнародної торгової палати. Говорили також про методи запобіганню «піратства» та захист права на інтелектуальну власність. 

Сергій Козін, віце-президент представництва Міжнародної торгової палати в Україні

- На базі Міжнародної торгової палати діє бюро протидії комерційним злочинам та корупції, які допомагають фактично нашим підприємцям виявляти певні шахрайські схеми ще до того, як вони відбулися.

Для виступів запросили п’ять спікерів, які розповіли про можливості, які надають їх організації для українських бізнесменів.

Станіслав Корольков, менеджер інформаційної кампанії Представництва ЄС «Будуймо Європу в Україні»

- Це спікери з Міжнародної торгової  палати, з Європейської мережі підприємств, з Офісу просування експорту і з Українського альянсу по боротьбі з підробками і піратством.

Один з акцентів семінару – розвиток та зростання українського експорту. Про прості рішення для бізнесменів, які прагнуть стати експортерами, розповіла представниця державної установи «Офіс з просування експорту України», створеної у 2018 році з метою підтримки вітчизняних компаній. 

Валентина Ляшенко, представниця ДУ «Офіс з просування експорту України»

- У нас організація працює в 4-ох напрямках – це освіта, аналітика, консалтинг для експортерів, бізнес-можливості, куди входять виставки та торгові місії для експортерів.

Також організатори назвали головну мету подібних заходів – поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

Стрічка новин