Львівська письменниця презентувала у Полтаві свій роман

Сильні духом, але водночас ніжні та чуттєві. Такими постають жінки у романі львівської авторки Наталії Гурницької. «Багряний колір вічності» – єдність поколінь та часів. Чому вирішила писати і які творчі плани на майбутнє, знає Анна Ружін.

Нещодавно львівська авторка Наталія Гурницька завершила написання свого роману «Багряний колір вічності». Тепер презентує його в Полтаві. Жінка знайомить містян з містом Лева. Три часові рамки у її книзі. Львів сучасний, передвоєнний та часів Першої світової війни.  

Наталія Гурницька, львівська письменниця

- Чомусь я відчула, що зараз саме час на цю книгу. Вона перегукується з нашою сучасністю.  Вона стає актуальною саме в цей момент. Це події Майдану, наші дні, війна, Сталінські репресії. І все поєднано однією героїнею.

Наталія Гурницька говорить, що для неї цей роман перший по-справжньому серйозний, глибокий і дуже душевний. Писати почала, бо відчула, що це її. У романі практично немає вигадки. Окремі слова та фрази з реального життя, а прізвища героїв достовірні. 

Наталія Гурницька, львівська письменниця

- Це історія моєї родини. Не абсолютно. Там є матеріал інших галицьких родин. Велика частина - це є історія сестри моєї бабці. І от там згадуються навіть прізвища.

Кров - це єдність поклонінь, додає авторка. І без минулого, без проживання тих подій, немає теперішнього.

Продовження історії пані Наталія планує. Додає, буде ще й кіно.

Стрічка новин