Полтавські патрульні «по гарячих слідах» затримали ймовірних грабіжників

Учора, близько 20-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про те, що по вулиці Патріарха Мстислава двоє невідомих осіб нанесли 57-річному полтавцю тілесні ушкодження та заволоділи його особистими речам, серед яких був мобільний телефон.

Через декілька хвилин екіпаж патрульних прибув на місце події. Потерпілий надав прикмети ймовірних порушників інспекторам, після чого екіпажі почали перевіряти прилеглу територію.

Невдовзі, патрулюючи по вулиці Комсомольська, охоронці порядку помітили двох чоловіків, які підпадали під орієнтування. Побачивши службовий автомобіль, громадяни сильно занервували, пришвидшили ходу, намагаючись зникнути з поля зору патрульних.

Також інспектори помітили, що один із чоловіків викинув у кущі сторонній предмет. Патрульні оперативно затримали ймовірних порушників.

Під час перевірки у чоловіків знайшли речі, які ймовірно були викрадені, а у кущах охоронці порядку знайшли мобільний телефон, в якому потерпілий також впізнав свою власність. Для з’ясування подальший обставин справи патрульні викликали на місце слідчо-оперативну групу.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію