У Миргороді оголосили карантин

Фото не є прямою ілюстрацією до тексту
Фото не є прямою ілюстрацією до тексту

З 17 вересня у місті надзвичайний стан через виявлення захворювання на сказ у лисиці. Відповідне рішення ухвалила протиепізоотична комісія при Миргородській міськраді.

Після досліджень, проведених лабораторією ветеринарної медицини, підтверджено, що тварина хворіла на сказ. Комісією затверджено заходи щодо подальшого убезпечення території від поширення сказу та розроблено графік профілактичних щеплень домашніх і безпритульних тварин по мікрорайонах міста, зазначили у Миргородській міськраді.

Ветеринари просять мешканців інформувати про незвичну поведінку тварин за телефоном (05355) 4-40-56. Звертаємося до містян із розумінням поставитися до ситуації та зробити щеплення своїм улюбленцям, а також тим, які живуть біля вашого будинку (відповідно до графіка, який буде розміщено на сайті та міської ради та роздано головам будинкових і вуличних комітетів).

Нагадаємо, що 13 вересня, тварину виявили по вулиці Сорочинська. Вона покусала трьох людей. Після досліджень, проведених лабораторією ветеринарної медицини, було підтверджено, що тварина хворіла на сказ.

До слова, в Хоролі з 23 вересня стерилізуватимуть тварин.

Стрічка новин