У Полтаві роздаватимуть дерева

У Полтаві роздаватимуть дерева

Робитимуть це для того, щоб зробити місто гарнішим.

Не чекати, що хтось це зробить, а самим бути творцем змін – саме так вирішили мешканці мікрорайону ЗБВ у Полтаві і власноруч почали перетворювати занедбаний сквер на сучасну локацію для відпочинку і дозвілля дорослих та дітей. За інформацією Коло, мешканці мікрорайону неодноразово виходили на толоки у сквері, вже облаштували спортивну локацію: встановили турніки, тенісний стіл. В планах стіл для гри в шахи та доміно, гойдалка для дітей. Нині запланували ще одну акцію – благодійну роздачу саджанців жовтої акації. Ідею запозичили в Болгарії, розповів ініціатор висадження дерев та «мозок» цієї акції Олександр Масленко:

– Я був на навчанні в Болгарії, в Софії і там на Великдень біля собору в центрі міста роздавали людям саджанці дерев. Це було дуже масштабно, я теж долучився і подумав, що було б класно повторити це у Полтаві. Нині ми хочемо роздати дерева, щоб люди їх висадили по місту, не лише на ЗБВ, в там, де вони вважають за потрібне. ЗБВ – це такий пункт збору, адже тут ми проживаємо і тут є сквер, який ми трансформуємо у щось більш сучасне для людей. В сквері мало дерев і я знайшов, де придбати дерева. Допомагають мені однодумці, яким теж ця ідея до вподоби. Замовлятимемо цього тижня.

Активісти планують придбати мінімум 200 саджанців. Вартість одного – 10 гривень. закуплять дерева за власні кошти, також фінансово допоможе лаундж-кафе «Valber», яке розміщене неподалік скверу.

Стрічка новин