Підозрюваний у стрілянині відмовився від апеляції щодо арешту майна

Суд закрив апеляцію щодо арешту майна підозрюваного у стрілянині біля кафе «Ботанік» Віктора Малого. Причина – відмова самого підозрюваного від скарги щодо рішення Октябрського райсуду Полтави.

На засіданні Віктор Малий звернувся із усним клопотанням. За його словами, після затримання його били по обличчю та сім годин не надавали адвоката. 

Віктор Малий, підозрюваний

- В мене було розбите все обличчя. За ці півтора місяці не було виписки зі станції швидкої допомоги, що приїжджала бригада лікарів, що йому робили ін’єкції – гіпертонічна криза й втрата свідомості. В мене був тиск 180/100. А мені 62 роки.

Марина Чічіль, прокурор 

- Було оголошено підозрюваним заяву щодо неправомірних дій працівників поліції. Але дана заява буде перевірятися у рамках кримінального провадження, й по факту буде винесене рішення.

Галина Марченко, адвокат потерпілих 

- Підозрюваний вживає всі максимальні заходи, щоб затягнути процес й уникнути відповідальності.

Нагадаємо, шостого серпня біля кафе «Ботанік», що у Полтаві, чоловік вистрелив у 40-річного охоронця Миколу Сусла. Підозрюваного Віктора Малого затримали на наступний день, розповів речник поліції області Юрій Сулаєв. Восьмого серпня підозрюваному суд обрав запобіжний захід - тримання під вартою строком на 60 діб. Віктора Малого підозрюють у замаху на вбивство охоронця кафе Муколи Сусла, розповіла суддя-спікер Октябрського райсуду Ганна Андрієнко. 

Стрічка новин