Телеканал «Центральний» визнаний кращим регіональним телеканалом року в Україні

«Буковель Натхнення». Під такою назвою на Івано-Франківщині відбувся другий медіа-фестиваль, організований Українським журналістським фондом та Національною спілкою журналістів України. В його рамках пройшло нагородження переможців творчих конкурсів спілки журналістів. Серед лауреатів був і телеканал «Центральний», визнаний кращим регіональним телеканалом року в Україні.

До Буковеля за натхненням з’їхалися понад 150 медійників-професіоналів з 20 регіонів нашої країни. Під час творчого форуму відбулося чимало різноманітних тренінгів, психологічних практикумів, творчих майстерень, майстер-класів та професійних дискусій. Таке спілкування збагатило журналістів новими знаннями і практичним досвідом. А ще, за словами голови НСЖУ Сергія Томіленка, це була винагорода медійникам за їх творчу працю.

Сергій Томіленко, голова НСЖУ

- Багато журналістів працює понаднормово, цілодобово, невдячно. У вихідні дні, багато стресів, і тому тут, в Буковелі, є можливість і відпочити в мальовничих Карпатах. Але ми і організували різноманітні творчі заходи, майстер-класи, обмін досвідом. Ми використали нагоду зустрітися, щоб ми були сильніші і професійно виросли.

Під час зустрічей йшлося про пріорітети спілки, захист свободи слова, підтримку колег, шляхи подолання найгостріших викликів, які постали перед журналістською спільнотою. Цього року медіа-фестиваль пройшов під гаслами «Дій активно! Живи позитивно!» та «Поспішай творити добро». Саме в останній номінації диплом лауреата отримала наша колега з обласної газети «Село Полтавське» Лариса Коба.

Лариса Коба, головний редактор обласної газети «Село Полтавське»

- Журналісти з усієї України приїжджають сюди в Буковель не лише як відпочивальники, ми є носіями, мотиваторами і комунікаторами в суспільстві, і ми тут отримуємо натхнення для того, щоб далі іти в суспільство, до своїх телеглядачів, як у вас це телебачення, і говорити про те, що ми своє життя можемо змінювати на краще.

А кульмінацією фестивалю стало нагородження переможців творчих конкурсів НСЖУ. Телеканал «Центральний» був визнаний кращим регіональним телеканалом року в Україні. 

Олег Зонтов, ген. директор телеканалу «Центральний»

- Коли я прийшов на канал, зібрав колектив і сказав, що ми маємо таке завдання і таку ціль: стати найкращим телеканалом не лише Полтави, а й області, а після – не лише області, а й міжрегіональним, а потім вийти на мовлення по всій Україні, всі здивувалися і сказали «Це неможливо», але це можливо, якщо крокувати, не боятися і постійно змінюватися.

Сергій Томіленко, голова НСЖУ

- Я радий, що цього року перемогу в номінації «Кращий регіональний телеканал» отримав телеканал «Центральний» з Полтави. У «Центрального» є велика палітра нових проектів, і певний драйв, намагання робити по-сучасному, здорові амбіції. І ці здорові амбіції упаковуються в дуже яскраву телевізійну форму, відповідно, на фоні інших номінантів одноголосні журі присудило телеканалу «Центральний» цього року перемогу.

А особливої атмосфери фестивалю додали мальовничі Карпати, європейський сервіс та гуцульська гостинність. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію