Рятувальники ліквідували лісову пожежу на території Новосанжарського району

Рятувальники ліквідували лісову пожежу на території Новосанжарського району

16 вересня о 16:00 у лісовому масиві ДП «Новосанжарське лісове господарство» між селами Руденківка та Пудлівка Новосанжарського району виникла пожежа у лісовому масиві. Загальна площа лісу 200 гектарів.

На місце пожежі були направлені підрозділи ДСНС із міст Полтава, Кременчук, а також із Новосанжарського, Решетилівського та Козельщинського районів. Було залучено мобільну групу та офіцерський склад Головного управління ДСНС в Полтавській області. Всього від ДСНС для гасіння пожежі залучено: 14 одиниць техніки та 48 чоловік особового складу. Для ліквідації пожежі було залучено 2 пожежних літаки авіації ДСНС України. Окрім того, залучалося 12 чоловік та 6 одиниць техніки ДП «Новосанжарського лісового господарства», а також пожежний потяг “Дирекції залізничних перевезень”. Вогонь міг поширитися на два населених пункти: Пудлівку та Мар’янівку.

Завдяки спільним зусиллями вогнеборців, працівників лісового господарства та працівників залізниці масштабну пожежу о 19:30 було локалізовано. О 07:40 17 вересня пожежу ліквідовано.

Вогнем знищено 18,2 гектари лісу, а також 20 гектарів очерету та сухої рослинності. Також у с. Пудлівка вогнем знищено 2 покинуті господарчі будівлі, що знаходилися поблизу лісового масиву та 1 господарчу будівлю у приватному домоволодінні.

Травмованих та загиблих немає. Причина пожежі встановлюється.

Стрічка новин