У Полтаві пройшов обласний фестиваль «Профіленд»

Дорослим вхід лише у супроводі дітей! Під таким гаслом у Полтаві пройшов обласний фестиваль «Профіленд». Це масштабний дитячий проєкт, створений, щоб діти могли відчути себе дорослими та спробували себе в різних професіях. Цього року на фестивалі представили більше сотні професій: від військового – до моделі, від ветлікаря – до художника чи музиканта. Організував захід Обласний молодіжний центр.

У Корпусному парку в суботу розгорнувся обласний фестиваль «Профіленд». Тут діти мали змогу спробувати себе в різних професіях. Всього їх 113. Наприклад, на імпровізованій вулиці «Військовій» малеча «попрацювала» солдатами ЗСУ.

За словами військових, такий інтерес юних полтавців до їхньої справи радує.

Петро Вишневський, майор 18-ої окремої бригади армійської авіації 

- Я сам став військовим, тому що був на таких заходах присутній і обрав цю професію. Вже понад 20 років в ЗСУ.

Далі – локація із фарбами та пензликами. Тут Марина Іщенко демонструє малечі професію художника сучасного живопису.

Марина Іщенко, художниця

- Сьогодні я представляю техніку роботи з рідким акрилом. Це сучасний напрям інтер'єрних картин. Вони дуже цікаво виглядають в інтер'єрах і сама робота, як арт-терапія. Коли ллєш фарбу, вона непередбачувана і вона створює дуже цікавий ефект, де людина може просто розслабитися і насолодитися цим процесом.

Для любителів пухнастиків про особливості своєї роботи розповіли ветеринари.

студент ПДАА

- Сьогодні у нас представлена кішечка, макет свинки, котру можна розібрати і зібрати. Це дуже цікаво дітям, особливо дошкільного віку, молодших класів. Вони вивчають кожен орган: серце, легені, нирки.

Свою діяльність на фестивалі представили й різноманітні підприємці Полтавщини.

Світлана Луценко, PR-менеджер компанії «Укролія»

- Для дітей сьогодні ми організували розважальні заходи з аніматорами. Також ми популяризуємо наш спільний проєкт з «Агроекологією» «Ми органічні», в якому ми розповідаємо про переваги органічного способу життя та вживання наших продуктів.

Команда нашого телеканалу також взяла участь у фестивалі «Профіленд». Ми розповіли про особливості роботи на телебаченні, про основи відеозйомки та роботи в кадрі.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію