Підтримали проєкт, а отримали спортивне свято

Цими вихідними у Полтаві провели фестиваль єдиноборств «Чемпіони» у рамках міського Бюджету участі. На ньому – показові виступи та майстер-класи від різних федерацій. Напрямки на різний смак. 

Кращі спортсмени з різних федерацій. Рукопашний бій, тхеквондо, карате, боротьба та ще багато видів спорту. Все це представлено у Петровському парку. Майстер-класи, показові виступи або ж просто спілкування з спортсменами. Все це було у вільному доступі для полтавців. 

Фестиваль єдиноборств провели у рамках Бюджету участі. Проєкт переміг у 2018 році. Його автор – Заслужений тренер України, майстер спорту України Юрій Шавиро. 

Юрій Шавиро, Заслужений тренер України, автор проєкту «Бюджет участі»

- Основний наш напрямок - це тхеквондо. Чому школа чемпіонів? Адже наші діти перемагають на різних змаганнях. Це чемпіонати області, України, міжнародні старти. Тому була така ідея створення саме школи чемпіонів.

Популяризація спорту та здорового способу життя. А ще – можливість продемонструвати себе полтавцям. Автор проєкту Юрій Шавиро зазначає: приємно, що саме їх підтримали та проголосували. 

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради 

- Всі єдиноборства Полтави об'єдналися в єдиний проєкт і змогли виграти цей проєкт. І сьогодні ми проводитмо це свято. Свято чемпіонів за участі конфедерацій чемпіонів міста Полтави.

Кошти на проведення фестивалю виділили з міського бюджету. 

Ірина Колечкіна, перший заступник начальника міського Управління у справах сім'ї, молоді та спорту 

- З бюджету було виділено майже 370 тисяч гривень на це проведення. Чудовий захід. Чудовий фестиваль, де буде показана вся краса і сила бойових мистецтв, де кожен зможе підійти, подивитись, спробувати себе, обрати майстер-клас для себе. Те направлення, яке йому більш до вподоби.

На свято завітали й зірки спорту. Учасники міжнародних змагань, володарі чорних поясів та Кубків світу. 

На татамі – діти з центру «Скіф». Ще зовсім юні, але вже фізично загартовані. У руках тримають різну зброю та вміють з нею поводитися. А ще володіють прийомами рукопашного бою, говорить керівник Сергій Чепіжний. 

Сергій Чепіжний, керівник центру спеціальної підготовки «Скіф», співавтор проєкту 

- Ми разом з федерацією тхеквондо, Юрієм Шавиро, спланували такий захід, виграли проєкт Бюджет участі і зараз маємо можливість його реалізувати.

Команди-учасники нагородили за значний внесок у розвиток спортивного життя. А сам же автор проєкту Юрій Шавиро хоче, щоб таке спортивне свято стало традиційним.

Стрічка новин