У Полтаві вперше відбувся Фестиваль думок

Захід являє собою кілька майданчиків, на яких упродовж дня проводились дискусії з різних тем. Основна мета полягає у тому, щоб дискусії, які тривають у суспільстві, були аргументованими й продуктивними.

Цими вихідними парк «Перемога» перетворився на майданчик для дискусій. Організатори Фестивалю думок облаштували чотири локації: «Політика окремо, а полтавці окремо?», «Міський простір для полтавців», «Громада у смартфоні» та «Соціальний капітал громади». На них провели 16 дискусій, участь у яких мали змогу взяти всі охочі.

Катерина Бабіч, заступник директора парку культури та відпочинку «Перемога»

- Сьогодні будуть зачеплені всі теми, які стосуються життя громади і, що важливо, всіх тих каталізаторів, які стосуються мотивації громади бути активною. Спікери, модератори підібрані дійсно компетентні, і я особисто сьогодні буду швидити, щоб все ж таки послухати кожну з локацій, тому що всі вони йдуть паралельно.

Спілкування проводилось у форматі трикутника «влада-бізнез-громада». У невимушеній атмосфері кожен мав змогу висловити свою думку та вислухати позицію співрозмовника. Адже головна мета фестивалю – розвиток культури ведення дискусій.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради

- Я вважаю, що це дуже гарний майданчик, на якому суспільство Полтави може висловлювати свої думки, напрацьовувати конкретні рішення. Це такий собі мозковий штурм, і з цим потім йти до реалізації. Я буду сьогодні брати участь в одній з дискусій щодо того, як впливають рейтинги, чи рейтинги – це добре, чи рейтинги – це погано. Особисто в мене відповідь вже давно готова. Кожен рейтинг, не в залежності, гарний він, чи поганий, є позитивним. Поганий рейтинг стимулює тебе робити так, щоб покращити свої позиції, а якщо він гарний, то стимулює вдвічі більше, щоб не впасти нижче.

За словами ж полтавців, на Фестивалі думок кожен зміг знайти собі локацію до душі.

Анастасія Болдарь, учасниця Фестивалю думок

- Я прийшла сюди, тому що мені цікаво, це перш за все. Мені було цікаво послухати про сучасне українське кіно, про його розвиток, тому що я навчаюся саме на «кіно-, телемистецтві», і для мене це є актуально.

Крім дискусійних майданчиків, під час фестивалю проходили воркшопи, працювала дитяча та розважальні зони. 

Стрічка новин