У Розсошенцях затримали нетверезого

У Розсошенцях затримали нетверезого

14 вересня, близько 5-ї години ранку, патрулюючи по вулиці Кременчуцька, що в с.Розсошенці, екіпаж поліції помітив автомобіль Volkswagen Passat, який рухався по тротуару.

Під час спілкування інспекторів з керманичем авто, останній, ймовірно маючи намір уникнути відповідальності, раптово почав рух на своєму авто. На вимоги зупинитися, які були подані патрульними за допомогою спеціальних світлових та спеціальних звукових сигнальних пристроїв, водій не реагував та продовжував рух. Згодом, по вулиці Весняна, в с.Розсошенці інспектори зупинили горе-втікача.

Також, під час спілкування з охоронцями порядку, у керманича були виявлені явні ознаки алкогольного сп’яніння. Від проходження огляду на стан сп’яніння чоловік категорично відмовився. Однак це не звільнило його від відповідальності.

Інспектори склали на водія протоколи за ч.1 ст.130 КУпАП (Керування в стані сп’яніння), за ст.122-2 КУпАП (Невиконання водіями вимог про зупинку) та винесли постанову за ч.1 ст.122 КУпАП (Перевищення встановлених обмежень швидкості руху, проїзд на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху та порушення інших правил дорожнього руху ). Тепер на керманича чекає суд.

Всього за минулі вихідні полтавські патрульні виявили 7 фактів нетверезого керування транспортними засобами. На усіх порушників складені відповідні адміністративні матеріали.

Стрічка новин