Чергова жертва від загорання сухої рослинності

Щодо смерті жінки, тіло якої знайшли на місці пожежі у селі Терешки Полтавського району.  Про це повідомив речник обласної поліції Юрій Сулаєв. Нагадаємо, пожежа сталася вчора близько 15-ї години. Це фотографії з місця події. Біля будинку померлої на городі горіла суха трава. 

Пожежників викликали сусіди, розповіла речниця рятувальників області Світлана Рибалко. За її словами, на місці пожежі було обгоріле тіло 82-річної жінки.

Світлана Рибалко, речниця рятувальників області 

- Рятувальники локалізували пожежу о 15:20, о 15:53 вона була ліквідована повністю. Ліквідовано взагалі загорання сухої рослинності. По попередній причині - це може бути й необережне поводження із вогнем. 

Юрій Сулаєв, речник поліції області 

- При візуальному огляді тіла ознак насильницької смерті виявлено не було. За попередньою інформацією, те що вдалося нам зібрати, в цей день скоріше за все жінка спалювала стерню, яка була на городі. Вона могла загинути внаслідок отруєння чадним газом, який безпосередньо на місці події виник. Відомості за даним фактом внесені в Єдиний реєстр досудових розслідувань за статтею 115 Кримінального кодексу України - це умисне вбивство з приміткою «Нещасний випадок»  і в подальшому будемо встановлювати, чи є там ознаки інших дій чи інших причин смерті. Для цього ми очікуємо висновок судово-медичної експертизи. 

Речниця рятувальників області Світлана Рибалко розповіла: з початку цього року  - це п'ятий випадок, коли підчас горіння сухої трави гине людина. Світлана Рибалко каже: в усіх випадках загиблі віком від 80-ти років. 

Стрічка новин