14 вересня, в Україні відзначається День фізичної культури і спорту

Традиційне святкування припадає на другу суботу вересня. З цієї нагоди у міському Будинку культури відбулись урочистості. Спортсменів нагородили почесними грамотами, грошовими сертифікатами та вручили нагороду «Почесний громадянин міста Полтава». Детальніше, у наступному сюжеті.  

Цього дня спортсмени Полтави змінили спортивний костюм на діловий, а кросівки на туфлі. З нагоди Дня фізичної культури і спорту їх урочисто привітали у міському будинку культури. Почесні грамоти від виконавчого комітету, сертифікати на грошові винагороди та слова подяки отримали тренери, спортсмени, Майстри спорту, працівники закладів спорту та ветерани спорту.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради

- Наступного року в цей день будуть вже завершені Олімпійські ігри в Токіо. Я хочу побажати нам з вами, щоб у наступному році на цій сцені ми вже стояли з Олімпійськими чемпіонами від Полтави. І можливо не з одним. Тому, шановні тренери, це свято перш за все ваше. Я бажаю вам сил, натхнення, терпіння, мужності і обов'язково не падати духом. 

Олександр Удовіченко, голова Полтавського обласного відділення НОК України  

- Я щиро вас вітаю з вашим основним святом професійним. Рік за рокам біжить час і ось вже ми з вами зібралися напередодні професійного свята для того, щоб привітати та побажати нових взлетів для наших видатних спортсменів і, безумовно, подякувати тим людям, які щодня займаються їхньою підготовкою. 

Кульмінацією заходу стало нагородження видатного Полтавського спортсмена, заслуженного майстра спорту України з боксу Олександра Хижняка. Він отримав посвідчення «Почесного громадянина міста Полтава».

Олександр Хижняк, Заслужений майстер спорту України з боксу

- Для мене сьогодні особливий день, я отримав відзнаку «Почесний громадянин Полтави». Коли я дивився брошюру до нагороди, то побачив, що це лише 12 нагорода за всю історію нашого міста Полтави. Це дуже цінно для мене та моєї родини. Надзвичайно приємно, що мої заслуги стали підставою вручити мені цю нагороду. 

Ветерани спорту цього дня отримали 15 сертифікатів на грошову винагороду 5 тисяч гривень кожен.

Загалом, у 2019 році на спортивну сферу з міського бюджету було спрямовано понад 63 мільйони гривень.

Стрічка новин