Приєднуйтеся до Міжнародного маршу за клімат в Україні 20 вересня

Приєднуйтеся до Міжнародного маршу за клімат в Україні 20 вересня

20 вересня вся екологічна спільнота України їде на Міжнародний кліматичний марш в Києві!

Цього вересня мільйони активісток і активістів по всьому світу облишать буденні справи та приєднаються до кліматичних страйків. Чому? Зміна клімату вже має вплив на життя мільйонів людей, а її наслідки стають все більш непередбачуваними і катастрофічними. Молодь, натхненна одиночним кліматичним страйком школярки Ґрети Тунберґ, повстала, і виборює право жити у безпечному світі. Для перемоги юнацтву необхідна підтримка дорослих і влади.

Ми ще раз нагадаємо урядам всіх країн та міжнародній спільноті про найбільшу екологічну проблему — зміну клімату, та погрози (аномальні температури, засухи, шквальні урагани), пов’язані з нею. Годі просто спостерігати за невпинним нагріванням планети.

Україна досі залежить від викопного палива. Шахти, заводи та застарілі вугільні електростанції щохвилини викидають сотні кілограмів небезпечних парникових газів та токсичних речовин в атмосферу, воду та ґрунт. Приватні автомобілі щоденно задимлюють міста, ускладнюючи розвиток громадського транспорту та велоінфраструктури. Промислові тваринні ферми та великі сільськогосподарські комплекси окрім експлуатації тварин та земель, викидають небезпечний парниковий газ - метан.

На сміттєзвалищах, куди потрапляє більше 90% усіх відходів України, також утворюється метан, що сприяє нагріванню планети. Все це щоденно призводить не лише до збільшення температури на планеті, а й до зростання кількості кліматичних біженців, підняття рівня моря, нарощує соціальну нерівність та кліматичну кризу.

Україна обрала нову владу, а отже, новий шлях для розвитку. Цей шлях має вести нас до безпечного майбутнього, в якому у всіх є доступ до чистої енергії, повітря, зелених та комфортних міст. Прийшов час проявити свою громадянську позицію — тобі вирішувати у якому світі жити!

"Приєднуйся до міжнародного кліматичного маршу 20 вересня! Якщо ти з Полтави, то приєднуйся до ініціативи - Полтва їде на Міжнародний кліматичний марш (реєстрація на трансфер - https://forms.gle/ePp1QvbywkJaE37f6 ), або доєднуйся до Міжнародного маршу за клімат у Полтаві".

Стрічка новин